fbpx

Tutustu Trendi Kaihtimen tiimiin

Matti Leppänen

Toimitusjohtaja, projektilaskenta ja myynti
0400 872 145 matti@trendikaihdin.fi 

Kari Pukkila

Sisustussuunnittelija
050 3532 447 kari@trendikaihdin.fi 

Henri Nisukangas

Tuotanto ja asennukset / Liukuovet kaapistot

044 5724 617
henri@trendikaihdin.fi 

Erno Lehtimäki

Asennukset, asennusjärjestelyt / kaihtimet

 040 5535 346
erno@trendikaihdin.fi 

Lauri Leppänen

Asennukset, kaihtimet

050 553 4491
lauri@trendikaihdin.fi 

Ville Leppänen

Tuotanto / liukuovet

 050 4103 192
ville@trendikaihdin.fi 

Leo Hakkarainen

Myymälä

 050 4411 576
leo@trendikaihdin.fi 

Lauri Leppänen

Myynti ja suunnittelu

044 066 7116
joel@trendikaihdin.fi